Промислові електрокотли

КОТЛИ ДНІПРО ІЗ СЕРІЇ «БАЗОВИЙ»

На нашому підприємстві виготовляються також котли в підлоговому виконанні, які можуть працювати як у відкритих так і закритих опалювальних системах. Котли ДНІПРО серії «БАЗОВИЙ» модель яка виготовляється в широкому діапазоні потужностей від 9 кВт до 150 кВт.

Конструкційно дані апарати влаштовані так, що є можливість відокремлювати блок з регулюючим обладнанням, не вдаючись до відключення самого котла від системи опалення. Важливими перевагами котлів даної серії є їх надійність і доступна ціна.

УСТАНОВКИ ДНІПРО ВЕЛИКИЙ ПОТУЖНОСТІ

Підприємство «Теплотехніка» виробляє опалювальні установки потужністю до 1000 кВт. Такі установки чудово підійдуть для опалення складських, виробничих і торгових приміщень. Такі агрегати виготовляються нами на замовлення. В установках реалізовано ряд систем і інновацій, які вигідно відрізняють нашу продукцію.

Можливість здобути незалежність в обігріві власного житла приваблює багатьох власників будинків, дач і котеджів. Визначальним фактором при виборі котла для опалення є надійність його виробника. Електрокотли для опалення, вироблені на підприємстві «Теплотехніка» відрізняються незмінно високою якістю, тривалим терміном служби і розумною ціною.