Тепловентилятори

Для швидкого і якісного прогріву приміщення дуже зручно застосовувати теплові вентилятори. Купуючи такий прилад, споживач прагнути знайти добротний, надійний, безпечний агрегат за доступною ціною. Саме ці якості і відрізняють пристрої, вироблені на нашому заводі електроопалювального обладнання «Теплотехніка».

ТЕПЛОВІ ЗАВІСИ

Зекономити на опаленні, не випускаючи дорогоцінне тепло з приміщення назовні через відкриті вікна, двері, ворота або інші отвори допоможуть теплові завіси «ДНІПРО».

Завіси заводу «Теплотехніка» оснащені високоякісним тангенціальним вентилятором європейського виробництва, нержавіючим Теном і магнітними контакторами. На нашому підприємстві випускаються завіси, як в горизонтальному, так і у вертикальному виконанні. Відповідно до розмірів приміщення, де будуть розміщуватися завіси, можна підібрати пристрої підходящої потужності.

ЕЛЕКТРИЧНІ ТЕПЛОВЕНТИЛЯТОРИ

Підприємство «Теплотехніка» піклується про кожного потребітеле.Іменно тому на нашому заводі приділяється особлива увага контролю якості продукції, що випускається техніки, а також, задоволенню потреб в обігріві приміщень як побутового, так і виробничого призначення. І тепловентилятор побутової електричний, і потужний агрегат, призначений для опалення виробничих будівель, порадують надійної і ефективної роботою.

ТЕПЛОВЕНТИЛЯТОР ЗАМКНУТОГО ЦИКЛУ

У разі ж необхідності організації ефективного прогріву і вимушеної циркуляції повітря в закритому приміщенні, можна встановити тепловентилятор «ДНІПРО» замкнутого циклу, укомплектований спеціальним блоком, що допомагає підтримувати потрібну температуру в приміщенні.

Перш ніж тепловентилятор купити, постарайтеся врахувати всі чинники. Орієнтуйтеся на надійність і відповідальність виробника, на оптимальне співвідношення «ціна-якість», а також, на відповідність технічних параметрів обраного приладу типу і габаритам приміщення, яке вам необхідно опалювати.