Про завод

ТОВ “Підприємство “Теплотехніка” ведучий виробник електроопалювального обладнання, яке було засновано у 1994 році.

Підприємство “Теплотехніка” розробляє та впроваджує у серійне виробництво різноманітне теплотехнічне обладнання, яке представлене також електроопалювальними котлами потужністю від 3-1000 кВт та різноманітною комплектацією.

Надійною платфомою для виробництва якісного обладнання є високий рівень організаціі виробництва із застосуванням високотехнологічного та продуктивного сучасного обладнання. В виробництві продукціі використовуються комплектуючі європейських ведучих виробників такіх,як : WILO, Grundfos, ETI и др.

Головна мета – постійне підвищення якості продукціі за допомогою технічного переодладнання заводу. Підприємство “Теплотехніка” закупило та використвоє для виробництва таке сучасне обладнання: лазерна різка по металу, лазерне зварювання, листозгинаючий прес ЧПУ.

Для підвищення якості та надійності виробленої продукціі після кожної технологічної операціі проводиться контроль та іспити такі, як:

  • вхідний контроль матеріалів та комплектуючих;
  • іспити теплообмінника на відсутність витоку теплоносія, при тіску до 6 атм.;
  • іспити електричної частини (коммутація, нагрівач, терморегуляція);

Вся продукція сертифікована згідно встановлених технічних норм і технических параметрів, та впроваджено систему контроля якості ISO 9001.

Продукція пройшла іспити в Центрі іспитів і европейської сертифікаціі ЕООД (ЦІЕС) та получило відповідний сертифікат на відповідність якості та технічним умовам.

Ми працюємо для вас, виробляя якісну, сучасну, органічну за дизайном, надійну та просту в експлуатаціі продукцію.

Нам довіряют як приватні споживачі так і великі промислові та юридичні організаціі!

Наші сертифікати

111