Побутові електрокотли

Все частіше власники будинків, підшукуючи оптимальний варіант автономного опалення, приймають рішення купити електрокотел. Одних до цього рішення підштовхує розташування будинку в негазифікованих місцевості. Інших - різке зростання тарифи на газ. А треті віддають перевагу електричним опалювальним апаратам через їх екологічної безпеки, простоти монтажу і зручності експлуатації.

Високим попитом на сучасному ринку опалювальної техніки користуються котли ДНІПРО, виготовлені на нашому заводі електроопалювального обладнання «Теплотехніка» з використанням високоякісних комплектуючих європейського виробництва. Нашу продукцію відрізняє надійність і довговічність, чому значною мірою сприяє впроваджена на підприємстві система контролю якості ISO 9001.

Вибрати електрокотел Дніпро, який оптимально підходить саме вашій опалювальній системі, дуже легко. Адже на нашому заводі виробляється кілька серій апаратів. І кожен споживач може підібрати якісний опалювальний котел ДНІПРО.

КОТЛИ ДНІПРО «МІНІ» та «МІНІ З НАСОСОМ»

Компактними розмірами приваблюють споживачів котли ДНІПРО із серії МІНІ. Даний апарат підкуповує не тільки своєю надійністю, ефективністю і компактністю, але і простотою в експлуатації. Останнє стає можливим завдяки тому, що дана модель не перевантажена складної автоматикою, що значно полегшує і спрощує користування даного приладу.

Котли даної серії укомплектовані високоякісним насосом європейського виробництва, термометром, магнітними контакторами і терморегулятором. При бажанні є можливість доукомплектувати котел малошумним реле. Також котли серії МІНІ мають захист від перегріву і радують своїх власників сучасним дизайном

СЕРІЯ «ЄВРО»

Максимальну комплектацію, сучасний дизайн, високу ефективність і безпеку опалювального апарату, що випускається на нашому заводі, гідно зможуть оцінити ті, хто зупинить свій вибір на котлах ДНІПРО із серії ЄВРО. Даний котел електричний опалювальний всередині міцного бака має високоякісні нержавіючі ТЕНи. Крім того, агрегат обладнаний європейською автоматикою та насосною групою європейського виробництва, компенсаційним баком. Максимальна комплектація агрегату, його висока надійність і ефективність в поєднанні з привабливою ціною в порівнянні з європейськими аналогами роблять його оптимальним варіантом для багатьох домовласників.

КОТЛІ ДНІПРО ІЗ СЕРІЇ «БАЗОВИЙ»

На нашому підприємстві виготовляються також котли в підлоговому виконанні, які можуть працювати як у відкритих так і закритих опалювальних системах. Котли ДНІПРО серії «БАЗОВИЙ» модель яка виготовляється в широкому діапазоні потужностей від 9 кВт до 150 кВт.

Конструкційно дані апарати влаштовані так, що є можливість відокремлювати блок з регулюючим обладнанням, не вдаючись до відключення самого котла від системи опалення. Важливими перевагами котлів даної серії є їх надійність і доступна ціна.