Накопичувальні та проточні промислові водонагрівачі

Відключення і аварії в системі централізованого гарячого водопостачання - аж ніяк не рідкісні явища. А без гарячої води в наш час людині жити вкрай не комфортно.

ВОДОНАГРІВАЧІ ДНІПРО

Останнім часом на ринку опалювальної техніки особливим попитом користуються водонагрівачі ДНІПРО, вироблені на нашому заводі. Їх незаперечною перевагою є оптимальне поєднання доступної ціни і високої якості.

Водонагрівальні агрегати ДНІПРО надійні, зручні і довговічні, оскільки для їх виготовлення використовуються високоякісні комплектуючі як вітчизняних, так і європейських виробників. А на кожному етапі їх виробництва здійснюється суворий контроль.

Підприємство «Теплотехніка» випускає водонагрівальні агрегати ДНІПРО двох типів.

НАКОПИЧУВАЛЬНІ

Водонагрівальні апарати ДНІПРО даного типу призначені для генерації гарячої води для побутових, технічних і господарських потреб шляхом нагрівання її електричним джерелом тепла в об'ємному баку протягом деякого часу.

Конструкційно даний агрегат являє собою теплоізольований циліндричний бак, захищений кожухом в формі паралелепіпеда, всередині якого розміщені ТЕН і магнієвий анод. Також елементами даного апарату є терморегулятор, вимикачі і термометр.

Вибираючи водонагрівач накопичувального типу, важливо визначитися з реальними потребами в гарячій воді. І вже, орієнтуючись на них, вибирати відповідний обсяг бака і потужність нагрівального елементу.