Електрокам'янки

Наше підприємство «Теплотехніка» виробляє для своїх споживачів електричні кам'янки для сауни, що відрізняються високою надійністю, зручністю використання, функціональністю, безпекою і сучасним дизайном.

ОСОБЛИВОСТІ ЕЛЕКТОКАМ'ЯНКИ ЛІЛЕЯ

Електрокам'янка "Дніпро" Лілея, що виготовляється на заводі «Теплотехніка», має вигляд паралеллепіпеда зі сталевої зварної конструкції, що складається з двох розділених проміжком для циркуляції повітря корпусів. Поверхня агрегату покрита спеціальною термостійкої фарбою.

Всередині пристрою знаходяться ТЕНи. «Короною» дозволяє своєю конструкцією разміщювати над ТЕНами камені без шкоди для ТЕНів. Блок управління і терморегулятор розміщують поза парної. Можуть комплектуватись блоком керування електронного типу.

ОСОБЛИВОСТІ ЕЛЕКТОКАМ'ЯНКИ ПОРОГИ

Передня стінка кам’янки виконана із унікального каменю: талькомагнезиду, який виконує роль акумулятора тепла, що забезпечую виробку м’якого тепла у парильному приміщенні та значну економію електроенергії. Конструкція кам’янки зроблена так, що дає змогу додавати воду, яка плавним водоспадом стікає по каменях, та м’яко зволожує приміщення, це робить процес паріння комфортним та приємним.

При облаштуванні сауни та встановленню кам'янки необхідно дотримуватись вимог, викладених в інструкції до приладу. І довірити цей процес краще кваліфікованим фахівцям.

Для заповнення кам'янки потрібно використовувати камені певного розміру, при цьому розміщувати їх потрібно за розміром: великі - внизу, маленькі - вгорі. Це необхідно для нормального обміну повітря.

Дана модель кам'янки може комплектуватись спеціальним виносним блоком для терморегуляції, на якому передбачено виведення інформації на дисплей. Завдяки цьому його можна розміщувати на відстані до 10 метрів від парильного приміщення.